
Юро, радий з тобою сьогодні поспілкуватися. Як настрій? З якими думками прийшов на інтерв’ю?
Настрій чудовий. Сьогодні багато думаю про роботу, в голові багато ідей, планів, перспектив.
Розкажи трохи про себе. Де ти народився?
Я родом з міста Богуслава, це на Київщині. З 2010 року живу в Києві. Спочатку навчався тут, а потім залишився працювати і жити.
Розкажи про своє рідне місто
Дуже люблю Богуслав за те, що він затишний і тихий. І в цьому його головна відмінність від Києва. За всі роки життя в Києві я все ще не звик до натовпів і шаленої швидкості життя. Тому я не можу тут перебувати більше місяця. Я – людина більш провінційної формації, мене тягне завжди в тишу.
Чи є у тебе улюблене місце в Богуславі?
Я дуже люблю риболовлю, ще з самого дитинства. У Богуславі є все, необхідне для цього. Тому найулюбленіше місце для мене – це узбережжя річки.
Чи одразу ти бачив себе в клубному бізнесі? А хто ти взагалі за освітою?
Ні, за освітою я інженер-будівельник, закінчив Київський Національний Університет будівництва і архітектури, навіть маю червоний диплом. Одразу після університету були спроби займатися науковою діяльністю, але не склалося (посміхається). Потім змінилися життєві пріоритети, і я почав робити свої перші кроки в бізнесі.
Як так вийшло, що ти зі своєю освітою став керуючим стриптиз-клубу?
Все вийшло випадково, навіть банально. В цьому клубі почав працювати ді-джеєм мій близький друг. Він запропонував мені час від часу підміняти його, я погодився. Це було ще в перший рік існування клубу. З часом надійшла пропозиція від засновника відкрити і розвивати інший клуб у Запоріжжі. Зрештою мені запропонували посаду керуючого в цьому клубі.
Якими були твої відчуття, коли ти відкривав стриптиз-клуб?
Це було відчуття перемоги. Коли ти довго і важко над чимось працюєш, і, нарешті, бачиш результат – це прекрасно! (посміхається).
Тобто, ти в Києві працюєш керуючим, але не брав участі у заснуванні клубу, а у Запоріжжі відкрив проект з нуля?
Так, я повністю організовував роботу з відкриття клубу в Запоріжжі. Приміщення у нас уже було, але всіма організаційними справами займались ми – оформлювали документи, набирали персонал, розробляли алгоритми роботи.
Як давно ти в цьому бізнесі?
З 2014 року.
За що ти любиш свою роботу?
Мені подобається багатогранність моєї роботи. Тут немає «заїжджених», одноманітних процесів. Завжди стикаєшся з чимось новим, проблеми виникають тоді, коли ти їх зовсім не очікуєш. Потрібно вирішувати різноманітні питання, іноді дуже складні і нестандартні.
Ти жорсткий чи лояльний з підлеглими?
Це питання, мабуть, краще адресувати моїм підлеглим (посміхається). Я вважаю, що я справедливий. Намагаюся шукати до кожного індивідуальний підхід, бути дипломатичним.
Що тобі не подобається в твоїй роботі?
Немає такого. Я люблю вирішувати різні завдання, тому в моїй роботі мені подобається все.
Яке основне завдання стоїть перед тобою?
Розвиток закладу та збільшення прибутковості проекту. Поки що це вдається.
Що потрібно зробити щоб стриптиз-клуб став успішним і приносив прибуток?
Головне – потрібно багато працювати. Дайте собі відповідь на кілька запитань: чому в ваш клуб ходять люди? Що вони хочуть побачити? Який сервіс хочуть і готові отримувати? Відповіді на ці запитання допоможуть вам вдосконалити свою роботу.
Чим відрізняється ваш стриптиз-клуб від інших?
Основна відмінність у тому, що у нас не надають інтим-послуг. Ми працюємо виключно в рамках шоу-програми. Це основний аспект, який відрізняє нас від інших клубів.
Вже давно склався стереотип, що у всіх стриптиз-клубах надають інтим-послуги. Як ти вважаєш, чому склалась така думка?
Тому що це правда. В Україні 90% подібних закладів надають інтимні послуги. В Європі і Америці такі заклади і класичні стрип-клуби відокремлені одні від інших.
Тому, з гостями із закордону комунікувати простіше.
Як ви вирішуєте делікатні ситуації, коли ваш клієнт хоче отримати інтим-послугу?
Ми йому пояснюємо, що в нас такого просто немає. Багато клієнтів запитують про це одразу на вході, їм пояснюють формат роботи. Хтось залишається, хтось ні.
Які ще є делікатні моменти в твоїй роботі?
З делікатними моментами ми стикаємося часто: в кадрових питаннях, починаючи з пошуку яскравих та талановитих танцівниць, подоланням скепсису кандидатів на ті чи інші посади в організації роботи нашого закладу…..та закінчуючи врегулюванням делікатних моментів з нашими гостями. Деталізацію «делікатних моментів», що стосуються наших гостей озвучувати не буду (посміхається).
Як працювати в колективі, який в основному складається з жінок?
Важко, дуже важко. Жінки є жінки, а коли їх багато, то це ще важче (посміхається).
Насправді я люблю свій колектив. Організовувати спільну роботу буває важко, але кожного дня ми обговорюємо робочі моменти, йдемо на поступки один одному, допомагаємо в скрутних ситуаціях. У нас дуже дружній колектив.
Хто вигадує танцювальні постановки?
В нас є хореографи з балетної хореографії і pole dance. Співпрацюємо з ними вже досить давно.
Розкажи про клуб «007». Як він з’явився?
Він з’явився в Запоріжжі, проіснував там 3 роки, а в 2014 році переїхав до Києва. Це класичний стриптиз-клуб. Наша робота спрямована на те, щоб гість отримав візуальне задоволення. Тому «фішкою» закладу є саме танці.
Ти сказав, що у Вас є шоу-програми. Які саме?
Це шоу-номери різноманітної тематики. Не можна назвати це повноцінним мюзиклом. Але ми вигадуємо різноманітні концепти, щоб розбавляти атмосферу. Формат побудований таким чином: у режимі нон-стоп нашим гостям демонструються номери в стилі pole dance, і час від часу відбуваються тематичні номери шоу-програми.
Хто є вашими відвідувачами?
Це чоловіки, віком від 25 років. 70% нашої аудиторії – іноземці.
Як ви залучаєте нових клієнтів?
Ми використовуємо різноманітні інтернет-ресурси, контекстну рекламу. Стриптиз-клуб рекламувати досить важко, тому що на інтернет-ресурсах до цього ставляться дуже насторожено. Існує цензура, а тому сайти не хочуть рекламувати такі заклади. Навіть якщо розмістити зовнішню рекламу, треба дотримуватися вимог до тексту і зображень. А їх дуже багато.
В основному нові клієнти знаходять нас через інтернет. У нас є поліграфічна реклама на сувенірних картах, на розкладках в торгових центрах та готелях. Поділ – це тусовочне місце. Тому нас легко знайти.
Чи є у вас плани на ребрединг чи на модернізацію закладу?
Ребредингу найближчим часом точно не буде. А ось модернізацію плануємо. Я хочу відокремити хореографічних працівників від шоу-балету. Це поліпшить якість самого продукту.
Хто найчастіше озвучує різні ідеї – ти чи власник?
Ідеї щодо вдосконалення робочих процесів може висловлювати будь-хто у межах своєї компетенції. Ідеї приходять звідусіль, починаючи з прибиральниць і танцівниць, і до адміністраторів. Вони найбільше працюють з гостями і персоналом, відчувають усю глибину роботи, а тому можуть дати цінну пораду.
За ким залишається останнє слово – за тобою чи за власником?
У фінансових питаннях останнє слово – за власником. Коли той чи інший проект потребує досить чималих затрат, це, звісно, оговорюється з ним. Ми бачимось практично кожного дня, тому маємо можливість обговорювати всі питання.
Що порекомендуєш управлінцю закладу, який тільки починає свій шлях?
Не боятися відповідальності. Якщо ти хочеш чогось досягти або щось зробити, тобі потрібно брати на себе відповідальність.
Коли мені запропонували посаду керуючого, я боявся невизначеності, всього нового. Страх зник уже десь через рік роботи. Треба не боятись, якщо в тебе є шанс щось зробити, то ним потрібно користуватись, не сумніватися в собі.
Бліц:
Відпочивати у себе в закладі чи десь в іншому місці?
В іншому місці. Я не люблю тусовочних місць, бо у мене вони асоціюються з роботою. Я люблю відпочивати в тихих місцях.
Подорожі або рибалка?
І те, й інше. Іноді хочеться подорожей, іноді – порибалити.
Подивитися футбол або художній фільм?
Фільм. Я люблю документалістику.
Суші чи гарно прожарений стейк?
Стейк.
Кава або чай?
Кава.
Віскі або бокал вина?
Джин-тонік.
Юро, дякую тобі за цікаву бесіду. Бажаю, щоб усі твої плани втілилися в життя.
I am so grateful for your article post. Really looking forward to read more. Cool. Ginger Stern Valerle
Way cool! Some extremely valid points! I appreciate you penning this article and the rest of the website is also very good. Barbee Ali Sparhawk
I am truly grateful to the holder of this website who has shared this fantastic paragraph at at this time. Piper Hugues Silma